هدف هاي اين وبلاگ ارتقاي آموزش جغرافیا ارتقاي ديدگاه هاي منطقي معرفي برخي از شيوه هاي نوين آموزش ايجاد پل ارتباطي بين همه کساني که به جغرافیا وآموزش جغرافیا علاقه مندند پاسخ به پرسش هائي که در زمينه کتاب هاي درسي جغرافیا مطرح مي شود معرفي برخي از وب سايت ها و نرم افزارهاي مناسب جغرافیا طرح پرسش ها ،اخبار و سرگرمي هاي جالب جغرافیا مخاطبان وبلاگ دانش آموزان ، معلمان جغرافیا و علوم ، دانشجويان جغرافیا ، استادان آموزش جغرافیا و همّه کساني که به جغرافیا و آموزش آن علاقه مندند

اولین مسابقه سراسری علمی ژئومورفولوژی

کمیته آموزش و پژوهش انجمن ایرانی ژئومورفولوژی در نظر دارد در راستای انجام ماموریتهای محوله از طرف هیئت مدیره محترم انجمن ایرانی ژئومورفولوژیِ اولین مسابقه سراسری علمی ژئومورفولوژی را در سطح کارشناسی ارشد ژئومورفولوژی در دانشگاههای سراسر کشور در بهمن ماه 1390 برگزار نماید.

 این مسابقه علمی با مشارکت اکثر اساتید محترم ژئومورفولوژی  و انجمن های علمی دانشجویی  دانشگاههای مختلف کشوربرگزار می گردد.

اطلاعیه های بعدی در باره زمان دقیق و شرایط شرکت در مسابقه علمی و موارد دیگر در این زمینه از طریق درگاه الکترونیکی انجمن به نشانی   Geomorphologyforum. ir   ارائه خواهد شد.

  
; ساعت ۸:٢٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٧ آذر ۱۳٩٠