هدف هاي اين وبلاگ ارتقاي آموزش جغرافیا ارتقاي ديدگاه هاي منطقي معرفي برخي از شيوه هاي نوين آموزش ايجاد پل ارتباطي بين همه کساني که به جغرافیا وآموزش جغرافیا علاقه مندند پاسخ به پرسش هائي که در زمينه کتاب هاي درسي جغرافیا مطرح مي شود معرفي برخي از وب سايت ها و نرم افزارهاي مناسب جغرافیا طرح پرسش ها ،اخبار و سرگرمي هاي جالب جغرافیا مخاطبان وبلاگ دانش آموزان ، معلمان جغرافیا و علوم ، دانشجويان جغرافیا ، استادان آموزش جغرافیا و همّه کساني که به جغرافیا و آموزش آن علاقه مندند

گرد همايی سرگروه های آموزشی جغرافيای سراسر کشور

دبير خانه راهبری جغرافيای سراسر کشور دومين گردهمايی خود را در روز های شنبه و يکشنبه ۵ و ۶ آبان ماه سال جاری در محل باشگاه فرهنگيان شهر گرگان بر گزار کرد. در اين همايش با موضوع آموزش جغرافيا و مهارت های زندگی تشکيل شده بود . شرکت کنندگان از همه استان ها به جز استان بوشهر حضور داشتند.

روز جمعه ۴آبان ِ بعد از ظهر مراسم افتتاحيه اين همايش با حضور مسولين محلی آغاز شد و در جلسات روز شنبه آقای دکتر شهرام محمدخانی عضو هئيت علمی دانشگاه تربيت معلم  به بحث در مورد مهارت های زندگی از منظر روانشناسی پرداختند. و در روز يکشنبه  هم بحث نقش آموزش جغرافيا در توسعه مهارت های زندگی را به صورت يک کارگاه آموزشی ارائه کردم  بازديد از روستای زيارت و جزيره آشورا ده از برنامه های جانبی اين همايش بود و همچنين بعد ظهر روز يکشنبه مراسم اختتاميه و اهدا لوح  و گواهی های اين دوره اجرا شد. تصاويری که می بينيد مربوط به اين گردهمايی است.

  

 

 

 

 

  
; ساعت ۸:۱٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۸ آبان ۱۳۸٦