هدف هاي اين وبلاگ ارتقاي آموزش جغرافیا ارتقاي ديدگاه هاي منطقي معرفي برخي از شيوه هاي نوين آموزش ايجاد پل ارتباطي بين همه کساني که به جغرافیا وآموزش جغرافیا علاقه مندند پاسخ به پرسش هائي که در زمينه کتاب هاي درسي جغرافیا مطرح مي شود معرفي برخي از وب سايت ها و نرم افزارهاي مناسب جغرافیا طرح پرسش ها ،اخبار و سرگرمي هاي جالب جغرافیا مخاطبان وبلاگ دانش آموزان ، معلمان جغرافیا و علوم ، دانشجويان جغرافیا ، استادان آموزش جغرافیا و همّه کساني که به جغرافیا و آموزش آن علاقه مندند

درياچه تار

بعداز ظهر چهارشنبه ۲۰ تير ماه رفتيم به درياچه تار  . اگر چه جاده را برای جلسه فردا مسئولين محلی با گريدر هموار کرده بودند اما همچنان ناهموار و مشکل زا بود. به هر حال در ۲۰ تيرماه شبی را از سرما لرزيدن می ارزيد به مشکلاتش .هر چند نصف شب خانواده ای کولی وار تصميم گرفتند با آن همه جا درست بيايند و نزديک ما اطراق کنند و تا خوابشان ببرد ما را از خواب بيندازند!!

اما چند توصيه : حتما از ماشين شاسی بلند برای سفر به اين محل استفاده کنيد.لباس گرم  و کيسه خواب مطمئن همراه داشته باشيد. همسفر غرغرو همراه نبريد .چيز ديگری لازم نداريد چون همه امکانات برای اقامت يکی دو روزه در آنجا مهيا است. فصل ماهی گيری به قول نگهبان درياچه از يک هفته ديگر آغاز می شود. 

  
; ساعت ٦:۱٩ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۳ تیر ۱۳۸٦