هدف هاي اين وبلاگ ارتقاي آموزش جغرافیا ارتقاي ديدگاه هاي منطقي معرفي برخي از شيوه هاي نوين آموزش ايجاد پل ارتباطي بين همه کساني که به جغرافیا وآموزش جغرافیا علاقه مندند پاسخ به پرسش هائي که در زمينه کتاب هاي درسي جغرافیا مطرح مي شود معرفي برخي از وب سايت ها و نرم افزارهاي مناسب جغرافیا طرح پرسش ها ،اخبار و سرگرمي هاي جالب جغرافیا مخاطبان وبلاگ دانش آموزان ، معلمان جغرافیا و علوم ، دانشجويان جغرافیا ، استادان آموزش جغرافیا و همّه کساني که به جغرافیا و آموزش آن علاقه مندند

اعتذار

با عرض پوزش از همه دوستانی که دائم در تماس هستند . متاسفانه به علت کسالت مدتی قادر به ارائه مطالب جديد نخواهم بود. از سوی ديگر از روز ۱۱ شهريور ماه يک دوره آموزشی را به همراه برخی از همکاران در شهر يزد برگزار خواهيم کرد که خود مزيد برعلت می شود.

با اين حال خبر خوش برگزاری يک دوره مسابقه علمی online برای دبيران جغرافيا  از محتوای سايت گروه جغرافيای دفتر برنامه ريزی و تاليف در آبان ماه سال جاری را به اطلاع دوستان می رسانم . اموافقت با  اين طرح امروز در دفتر برنامه ريزی و تاليف کتاب های درسی به گروه جغرافيا اعلام شد . اميد وارم همه دوستان در اين مسابقه شرکت نمايند .منتظر فراخوان اين مسابقه باشيد. 

  
; ساعت ۳:٠۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۳٠ امرداد ۱۳۸٥