هدف هاي اين وبلاگ ارتقاي آموزش جغرافیا ارتقاي ديدگاه هاي منطقي معرفي برخي از شيوه هاي نوين آموزش ايجاد پل ارتباطي بين همه کساني که به جغرافیا وآموزش جغرافیا علاقه مندند پاسخ به پرسش هائي که در زمينه کتاب هاي درسي جغرافیا مطرح مي شود معرفي برخي از وب سايت ها و نرم افزارهاي مناسب جغرافیا طرح پرسش ها ،اخبار و سرگرمي هاي جالب جغرافیا مخاطبان وبلاگ دانش آموزان ، معلمان جغرافیا و علوم ، دانشجويان جغرافیا ، استادان آموزش جغرافیا و همّه کساني که به جغرافیا و آموزش آن علاقه مندند

پاسخ به دوست عزیز

برای دوست عزیزی که نه آدرس از خودش به جای گذاشته و نه url ای که بشود به ایشان جواب داد.

 دوست عزیز این ادعای بر سردر این وبلاگ برای نمونه تقدیم شده است و هیچ ربطی هم به جواهرات سازمان ندارد . شاید بنده کم بها ترین گوهر این سازمان باشم. اگر قدری حوصله می کردید و در آرشیو وبلاگ تفحص می فرمودید به اندازه دوسال هر روز حداقل یک برگ مطلب از بنده می یافتید که خدمت دوستان ارائه شده است به حدی که در اوایل راه اندازی آن به دلیل مصرف فضای در اختیار تا چند روز امکان نگاشتن مطالب جدید وجود نداشت  و به همین دلیل وبلاگ جایگزین طراحی شده است.

. آخرین مطلب با عنوان حیف... خیلی ها را  معذب نمود آن قدر که آرزو داشتند ای کاش فلانی سواد خواندن و نوشتن هم نمی داشت تا چنین مطالبی بنویسد..فرمایش  شما که جای خود دارد .

  
; ساعت ٢:۳٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٤