هدف هاي اين وبلاگ ارتقاي آموزش جغرافیا ارتقاي ديدگاه هاي منطقي معرفي برخي از شيوه هاي نوين آموزش ايجاد پل ارتباطي بين همه کساني که به جغرافیا وآموزش جغرافیا علاقه مندند پاسخ به پرسش هائي که در زمينه کتاب هاي درسي جغرافیا مطرح مي شود معرفي برخي از وب سايت ها و نرم افزارهاي مناسب جغرافیا طرح پرسش ها ،اخبار و سرگرمي هاي جالب جغرافیا مخاطبان وبلاگ دانش آموزان ، معلمان جغرافیا و علوم ، دانشجويان جغرافیا ، استادان آموزش جغرافیا و همّه کساني که به جغرافیا و آموزش آن علاقه مندند

تاثیرات زلزله را از روی وب سایت بررسی کیند

 

 

منبع: خبرگزارى ایرنا

موسسه بین المللی جغرافیایی ( INGV ) در ایتالیا وب سایتی را در مورد تاثیرات ناشی از زلزله در کشورهای مختلف راه اندازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری آنسا از رم، در این سایت نقشه ای طراحی شده که در آن تاثیرات ناشی از زلزله را در سواحل کشور ایتالیا و دیگر کشورهای دنیا بررسی می کند.

این نقشه جغرافیایی توسط برخی از کارشناسان موسسه بین المللی جغرافیایی INGVتهیه و در اختیار کاربران به این امر قرار داده شده است.

این سایت بر اساس تقاضای علاقه مندان به زلزله شناسی طراحی و راه اندازی شده است که در این سایت به سووالات کاربران در زمینه زلزله نیز پاسخ داده می شود.

هدف از راه اندازی این سایت آشنایی مردم با زلزله و حوادث ناشی آن و راه نجات خود از حوادث غیرمرتقبه است.

این سایت ۲۴ساعته خدمات خود را به صورت آن لاین در اختیار کاربران قرار می دهد.

نقشه جغرافیایی این سایت نیز قابل دسترس تمام کاربران است که تمام اطلاعات موسسه بین المللی جغرافیایی نیز در آن قابل دسترس است.

کاربران برای دستیابی به این اطلاعات می توانند به آدرس الکترونیکی http://www.ingv.it کنند.

  
; ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٦ شهریور ۱۳۸٤