هدف هاي اين وبلاگ ارتقاي آموزش جغرافیا ارتقاي ديدگاه هاي منطقي معرفي برخي از شيوه هاي نوين آموزش ايجاد پل ارتباطي بين همه کساني که به جغرافیا وآموزش جغرافیا علاقه مندند پاسخ به پرسش هائي که در زمينه کتاب هاي درسي جغرافیا مطرح مي شود معرفي برخي از وب سايت ها و نرم افزارهاي مناسب جغرافیا طرح پرسش ها ،اخبار و سرگرمي هاي جالب جغرافیا مخاطبان وبلاگ دانش آموزان ، معلمان جغرافیا و علوم ، دانشجويان جغرافیا ، استادان آموزش جغرافیا و همّه کساني که به جغرافیا و آموزش آن علاقه مندند

اولين كنفرانس مخاطرات زمين و بلاياي طبيعي

تبريز- خبرگزاري كار ايران

اولين كنفرانس مخاطرا ت زمين و بلاياي طبيعي،‌‏ راه‌‏كارهاي مقابله با آنها مهر ماه سال آينده در دانشگاه تبريز بر گزار مي‌‏شود.
دكتر محمود حسين رضايي مقدم، دبير اولين كنفرانس كشوري مخاطرات زمين، بلاياي طبيعي و راه‌‏كارهاي مقابله با آنها در گفت و گو با خبرنگار ايلنا در تبريز، گفت: هدف از برگزاري اين كنفرانس، هماهنگ‌‏سازي متخصصين مختلف و بررسي عواقب ناشي از بلاياي طبيعي در محورهاي مختلف است.
رضايي مقدم افزود: عمده ترين عواقب بلاياي طبيعي، متوجه افراد فقير جامعه است.
بر پايه اين گزارش علاقه‌‏مندان جهت ارائه مقاله و شركت در كنفرانس مي‌‏توانند تا تاريخ سي‌‏ام آذر ماه مقالات خود را به دبيرخانه كنفرانس ارسال دارند.
علاوه بر ان علاقه‌‏مندان مي‌‏توانند ساير اطلاعات مورد نياز را از طريق سايت اينترنتي WWW.TABRIZ U.AC .IR و سايت اين كنفرانس از طريق آدرسWWW.TABRIZ U .AC .IR دريافت كنند.

  
; ساعت ۱۱:٥٩ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آبان ۱۳۸۳